Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare gaze naturale DSP SATU MARE - categoria de consum B1

Număr anunț
DA20182157
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Judeteana Satu Mare (CUI 3896593)
Furnizor / câștigător
GAZ EST SA (CUI RO14679859)
Cod CPV
09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132,88 RON
Valoare atribuită
132,88 RON
Data publicării
26.04.2018 13:50
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132,88 RON

din 132,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.