Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare gaze naturale DSP SATU MARE - categoria de consum B3
- Număr anunț
- DA20182006
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Judeteana Satu Mare (CUI 3896593)
- Furnizor / câștigător
- GAZ EST SA (CUI RO14679859)
- Cod CPV
- 09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.391,58 RON
- Valoare atribuită
- 13.391,58 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 13:46
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 15:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.391,58 RON
din 13.391,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro