Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii si intretinere drumuri si strazi, COMUNA DRAGESTI

Număr anunț
DA20188662
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGESTI (CUI 4784202)
Furnizor / câștigător
VIVA IMPERIAL CONSTRUCT SRL (CUI 36449028)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113.781 RON
Valoare atribuită
113.781 RON
Data publicării
27.04.2018 09:08
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113.781 RON

din 113.781 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.