Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prosoape și halate albe pentru baie, conform listei

Număr anunț
DA20181119
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
Furnizor / câștigător
DIMANCHE SRL (CUI RO22098938)
Cod CPV
39514100-9 · Prosoape (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.500 RON
Valoare atribuită
30.500 RON
Data publicării
26.04.2018 13:18
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.500 RON

din 30.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.