Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ace vacutainer CALITATE PREMIUM ( 100 buc )

Număr anunț
DA20141760
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
Cod CPV
33141322-3 · Ace cu utilizare arteriala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193,90 RON
Valoare atribuită
193,90 RON
Data publicării
24.04.2018 08:59
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

193,90 RON

din 193,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.