Ofertă acceptată Cumpărare directă

Legume

Număr anunț
DA20159798
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC HENRI COANDA BACAU (CUI 4278353)
Furnizor / câștigător
BUFNILĂ GEORGE-EMANUEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 30417027)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154,50 RON
Valoare atribuită
154,50 RON
Data publicării
25.04.2018 10:00
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

154,50 RON

din 154,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.