Ofertă acceptată Cumpărare directă

PULPE DE PUI SUPERIOARE FARA SPATE AMB 1 KG CAL I

Număr anunț
DA20184951
Autoritate contractantă
CENTRUL SOCIAL CANTINA MUNICIPALA ARAD (CUI 38291632)
Furnizor / câștigător
PRODLACTA SRL (CUI RO16837815)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245,50 RON
Valoare atribuită
245,50 RON
Data publicării
26.04.2018 15:18
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245,50 RON

din 245,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.