Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,8% sub estimat

alimente

Număr anunț
DA20164337
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.17 (CUI 28624810)
Furnizor / câștigător
FRAHER DISTRIBUTION SRL (CUI RO24366816)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.194 RON
Valoare atribuită
2.155,42 RON 1,8% sub estimat
Data publicării
25.04.2018 12:16
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.155,42 RON

din 2.194 RON estimat 1,8%

Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 38,58 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.