Ofertă refuzată Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA20123711
Autoritate contractantă
Colegiul Ecomonic "Delta Dunarii" Tulcea (CUI 3721966)
Furnizor / câștigător
ROMIT SA (CUI RO7645446)
Cod CPV
15131130-5 · Carnati (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
985,25 RON
Valoare finală
985,25 RON
Data publicării
20.04.2018 13:42
Data finalizării
27.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.