Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de supraveghere a calitatii lucrarilor Demolare si constr Scoala Primara Poiana cu Cetate

Număr anunț
DA20175951
Autoritate contractantă
COMUNA GRAJDURI (CUI 4540542)
Furnizor / câștigător
VV START UP SUPPORT SRL (CUI 37035253)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.000 RON
Valoare atribuită
14.000 RON
Data publicării
26.04.2018 10:33
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.000 RON

din 14.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.