Ofertă acceptată Cumpărare directă

pere

Număr anunț
DA20178499
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr. 21 (CUI 29170941)
Furnizor / câștigător
WECA SRL (CUI 3520466)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
337,12 RON
Valoare atribuită
337,12 RON
Data publicării
26.04.2018 11:56
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 08:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

337,12 RON

din 337,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.