Atribuită Cumpărare directă

Servetele umede 72 buc capac Baby Fin

Număr anunț
DA36144329
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE BOCSA (CUI 3228225)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
319,14 RON
Data publicării
16.07.2024 14:28
Data finalizării
17.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319,14 RON