Ofertă acceptată Cumpărare directă

cascaval tip trapist calup grasime naturala 40-45%

Număr anunț
DA20179863
Autoritate contractantă
CENTRUL SOCIAL CANTINA MUNICIPALA ARAD (CUI 38291632)
Furnizor / câștigător
PRODLACTA SRL (CUI RO16837815)
Cod CPV
15544000-3 · Branza cu pasta tare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131,12 RON
Valoare atribuită
131,12 RON
Data publicării
26.04.2018 12:40
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131,12 RON

din 131,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.