Ofertă acceptată Cumpărare directă

Biscuiti Poieni

Număr anunț
DA20188440
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MICUL PRINT NR. 22 BRASOV (CUI 29379035)
Furnizor / câștigător
ESPINOSO COMPANY S.R.L. (CUI RO7646042)
Cod CPV
15821200-1 · Biscuiti dulci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.925 RON
Valoare atribuită
2.925 RON
Data publicării
27.04.2018 08:59
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.925 RON

din 2.925 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.