Atribuită Cumpărare directă

Flacon steril cu tiosulfat , 500 ml pentru testarea apei DELTALAB

Număr anunț
DA36144541
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
Furnizor / câștigător
PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI 12036920)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
290,50 RON
Data publicării
16.07.2024 14:28
Data finalizării
17.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

290,50 RON