Ofertă acceptată Cumpărare directă

AUTOCUT

Număr anunț
DA20193616
Autoritate contractantă
COMUNA TERPEZITA (CUI 5002118)
Furnizor / câștigător
VALENA MOTOR SRL (CUI RO16356269)
Cod CPV
16820000-9 · Piese pentru utilaje forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87,39 RON
Valoare atribuită
87,39 RON
Data publicării
27.04.2018 11:48
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

87,39 RON

din 87,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.