Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii și consumabile pentru motoutilaje

Număr anunț
DA20188214
Autoritate contractantă
Comuna Radesti (Consiliu Local Radesti) (CUI 4562281)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
939,10 RON
Valoare atribuită
939,10 RON
Data publicării
27.04.2018 08:48
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

939,10 RON

din 939,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.