Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet mentenanta electrice

Număr anunț
DA20186077
Autoritate contractantă
UM 0709 Targu-Mures (CUI 34480272)
Furnizor / câștigător
ELKRILA SRL (CUI RO11191712)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
703,21 RON
Valoare atribuită
703,21 RON
Data publicării
26.04.2018 16:03
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 08:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

703,21 RON

din 703,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.