Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mufe, racorduri, țevi si accesorii Alimentare cu apa

Număr anunț
DA20174057
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGOMIRESTI (CUI 4226494)
Furnizor / câștigător
GRIGOART SRL (CUI RO26009917)
Cod CPV
44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
413,69 RON
Valoare atribuită
413,69 RON
Data publicării
26.04.2018 09:31
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

413,69 RON

din 413,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.