Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEAVA ZINCATA 48MM*6M PENTRU SEMNE PARCARE

Număr anunț
DA20170120
Autoritate contractantă
SERVICII PUBLICE ALEXANDRIA (CUI 27259202)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI RO10121654)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.042 RON
Valoare atribuită
5.042 RON
Data publicării
25.04.2018 15:30
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.042 RON

din 5.042 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.