Ofertă refuzată Cumpărare directă

VITAMINA B1 ZENTIVA 100MG/2ML*5FIOLE - THIAMINUM

Număr anunț
DA20166580
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA SADOVA (CUI 16080456)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
187,20 RON
Valoare finală
187,20 RON
Data publicării
25.04.2018 13:35
Data finalizării
27.04.2018 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.