Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificarea procesului de ardere si analiza gazelor de ardere la cazane
- Număr anunț
- DA20161047
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
- Furnizor / câștigător
- CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI RO27787860)
- Cod CPV
- 71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 10:38
- Termen limită
- 02.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2018 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.400 RON
din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro