Ofertă refuzată
Cumpărare directă
studii topografice pentru „infiintare parc cu spatii de joaca in Comuna Sfantu Gheorghe”
- Număr anunț
- DA20189062
- Autoritate contractantă
- Comuna Sf. Gheorghe (Primaria Comunei Sfantul Gheorghe) (CUI 4793880)
- Furnizor / câștigător
- VADCOM SRL TULCEA (CUI RO3907862)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare finală
- 2.000 RON
- Data publicării
- 27.04.2018 09:23
- Termen limită
- 02.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2018 14:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.