Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet diverse materiale

Număr anunț
DA20178573
Autoritate contractantă
COMUNA SAMBATA DE SUS (CUI 15578950)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI RO5211602)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
502,36 RON
Valoare atribuită
502,36 RON
Data publicării
26.04.2018 11:58
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

502,36 RON

din 502,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.