Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONDICA

Număr anunț
DA20189213
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA, ORASUL BREAZA (CUI 29056158)
Furnizor / câștigător
ELSTAR GROUP SRL (CUI RO1321890)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285,70 RON
Valoare atribuită
285,70 RON
Data publicării
27.04.2018 09:29
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,70 RON

din 285,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.