Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola 37.5 termica dasa marcat

Număr anunț
DA20183255
Autoritate contractantă
Policlinica cu Plata Constanta (CUI 4301472)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI RO1889794)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
791,20 RON
Valoare atribuită
791,20 RON
Data publicării
26.04.2018 14:24
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 07:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

791,20 RON

din 791,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.