Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare pachet produse menaj pentru Primaria comunei Spantov, judetul Calarasi

Număr anunț
DA20164338
Autoritate contractantă
COMUNA SPANTOV (Consiliul Local Spantov) (CUI 4293957)
Furnizor / câștigător
BEYOND COMIMPEX SRL (CUI 19219290)
Cod CPV
39222000-4 · Articole de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
402,88 RON
Valoare atribuită
402,88 RON
Data publicării
25.04.2018 12:16
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

402,88 RON

din 402,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.