Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE UNICA FOLOSINTA 1378
- Număr anunț
- DA20189738
- Autoritate contractantă
- Liceul Gheorghe Munteanu Murgoci Macin (CUI 4165699)
- Furnizor / câștigător
- RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
- Cod CPV
- 39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 327,20 RON
- Valoare atribuită
- 327,20 RON
- Data publicării
- 27.04.2018 09:45
- Termen limită
- 02.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2018 10:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
327,20 RON
din 327,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro