Ofertă acceptată Cumpărare directă

publicatia "Jurnalul de Ilfov"

Număr anunț
DA20186067
Autoritate contractantă
Comuna Domnesti (CUI 4221136)
Furnizor / câștigător
PRESTIGE EVENTS SRL (CUI RO26120590)
Cod CPV
22210000-5 · Ziare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.360 RON
Valoare atribuită
27.360 RON
Data publicării
26.04.2018 16:03
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.360 RON

din 27.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.