Atribuită Cumpărare directă

Pachet stilouri cu rezerve

Număr anunț
DA36145257
Autoritate contractantă
ORASUL SALCEA (CUI 4244180)
Furnizor / câștigător
TELEGRAF PRINT SRL (CUI 3009705)
Cod CPV
30192122-2 · Stilouri cu rezervor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.310 RON
Data publicării
16.07.2024 14:28
Data finalizării
17.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.310 RON