Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 40,9% sub estimat

MATURA STRADALA CU COADA

Număr anunț
DA20173894
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
OBIECTE SANITARE SRL (CUI RO12259956)
Cod CPV
39224100-9 · Maturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
222 RON
Valoare atribuită
131,10 RON 40,9% sub estimat
Data publicării
26.04.2018 09:25
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131,10 RON

din 222 RON estimat 40,9%

Adjudecat la 59,1% din estimat · economie 90,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.