- Număr anunț
- DA20163538
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL BUCURESTI (CUI 22389856)
- Furnizor / câștigător
- EXCLUSIV AUTOHAUS SRL (CUI RO32434180)
- Cod CPV
- 34322400-4 · Placute de frana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 518,49 RON
- Valoare finală
- 518,49 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 11:51
- Data finalizării
- 27.04.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.