Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rack 42U (capacitate mica)
- Număr anunț
- DA20162260
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0221 Bucuresti (CUI 4204232)
- Furnizor / câștigător
- DIPOL CONNECT SRL (CUI RO26051890)
- Cod CPV
- 31224300-5 · Cutii de conectare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.992 RON
- Valoare atribuită
- 10.992 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 11:13
- Termen limită
- 30.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2018 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.992 RON
din 10.992 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro