Atribuită Cumpărare directă

achizitie lucrari de indepardare vegetatie

Număr anunț
DA36145360
Autoritate contractantă
COMUNA FELNAC (CUI 3519518)
Furnizor / câștigător
DEB-SAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 46760292)
Cod CPV
45111220-6 · Lucrari de indepartare a vegetatiei (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.814,40 RON
Data publicării
16.07.2024 14:28
Data finalizării
17.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.814,40 RON