Atribuită Cumpărare directă

CLESTE SUEDEZ TIP S, 1.1/2''

Număr anunț
DA36145388
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI 11430542)
Cod CPV
44512200-4 · Clesti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
154,78 RON
Data publicării
16.07.2024 14:28
Data finalizării
17.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

154,78 RON