Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile

Număr anunț
DA20141600
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BUDESTI (CUI 29374275)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30124300-7 · Tambure pentru aparate de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372,16 RON
Valoare atribuită
372,16 RON
Data publicării
24.04.2018 08:52
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 15:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

372,16 RON

din 372,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.