Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mediu Chapman / Mannitol Salt Agar :Mediu Salmonella Shigella :MIU Medium :Mediu SIMMONS CITRATE AGA

Număr anunț
DA20162584
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEUROPSIHIATRIE CRAIOVA (CUI 12688940)
Furnizor / câștigător
ROCO SISTEM SRL (CUI 15889930)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
265,70 RON
Valoare atribuită
265,70 RON
Data publicării
25.04.2018 11:22
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 07:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265,70 RON

din 265,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.