Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet piese autovehicule R.A.D.E.T.

Număr anunț
DA20193927
Autoritate contractantă
Regia Autonoma de Distributie Energie Termica Constanta (CUI RO1909840)
Furnizor / câștigător
EUROPARTS SERVICES SRL (CUI RO14686414)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.070,37 RON
Valoare atribuită
10.070,37 RON
Data publicării
27.04.2018 11:58
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.070,37 RON

din 10.070,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.