Ofertă refuzată Cumpărare directă

Reparat reciclator

Număr anunț
DA20129983
Autoritate contractantă
Municipiul Carei (CUI 4481160)
Furnizor / câștigător
PRINZ SRL (CUI RO4750161)
Cod CPV
98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.630,89 RON
Valoare finală
7.630,89 RON
Data publicării
23.04.2018 10:15
Data finalizării
27.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.