Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus tonere, recondotionat, reincarcat cartuse, lucrari interventie si reperatii aparate printat
- Număr anunț
- DA20187149
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC " ADY ENDRE" ORADEA (CUI 4208617)
- Furnizor / câștigător
- REPRO BIROTICA SRL (CUI RO11279530)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.530 RON
- Valoare atribuită
- 2.530 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 22:33
- Termen limită
- 02.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2018 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.530 RON
din 2.530 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro