Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PRODUSE DE PAPETARIE

Număr anunț
DA20189767
Autoritate contractantă
COMUNA SCANTEIA (CUI 4506885)
Furnizor / câștigător
OFFICE PARTENER SRL (CUI RO22131724)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.601,61 RON
Valoare atribuită
2.601,61 RON
Data publicării
27.04.2018 09:46
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.601,61 RON

din 2.601,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.