Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitia a 400 buc cutii de arhivare

Număr anunț
DA20169012
Autoritate contractantă
Judetul Mures (CUI 4322980)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI RO15250579)
Cod CPV
30193700-5 · Cutie de depozitare a dosarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.592 RON
Valoare atribuită
1.592 RON
Data publicării
25.04.2018 14:52
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.592 RON

din 1.592 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.