Ofertă refuzată Cumpărare directă

AMENAJARI SI INTREINERE SPATII VERZI

Număr anunț
DA20193693
Autoritate contractantă
COMUNA VOITEG (PRIMARIA COMUNEI VOITEG) (CUI 2516033)
Furnizor / câștigător
KATERINE INTERNATIONAL SRL (CUI RO17303815)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.400 RON
Valoare finală
57.600 RON
Data publicării
27.04.2018 11:50
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.