Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale intretinere

Număr anunț
DA20191971
Autoritate contractantă
DIRECTIA POLITIEI LOCALE GIURGIU (CUI 28179640)
Furnizor / câștigător
EUROSTIL IMPEX SRL (CUI RO5786074)
Cod CPV
44531000-1 · Dispozitive de fixare cu filet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,09 RON
Valoare atribuită
252,09 RON
Data publicării
27.04.2018 10:58
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,09 RON

din 252,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.