Ofertă acceptată Cumpărare directă

revizia si urmarirea respectarii procedurilor de radioprotectie operationala

Număr anunț
DA20190535
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
CONSULTANTA RADION SRL (CUI RO16090352)
Cod CPV
98113100-9 · Servicii privind siguranta nucleara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.900 RON
Valoare atribuită
3.900 RON
Data publicării
27.04.2018 10:12
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.900 RON

din 3.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.