Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet scule pentru intretinere spatii verzi
- Număr anunț
- DA20180111
- Autoritate contractantă
- Gradinita Speciala Cluj-Napoca (CUI 5473883)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.523 RON
- Valoare atribuită
- 2.523 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 12:48
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2018 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.523 RON
din 2.523 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro