Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE Ansamblu celula medie tensiune tip GAE 630-1K, indicator scc. EKL1.2 si EKL 3.2

Număr anunț
DA20172481
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
Furnizor / câștigător
EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. (CUI RO14157812)
Cod CPV
31213300-5 · Cutii de distributie prin cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.980 RON
Valoare atribuită
19.980 RON
Data publicării
26.04.2018 08:28
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 08:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.980 RON

din 19.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.