Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii muzivale

Număr anunț
DA20157395
Autoritate contractantă
ORASUL VALEA LUI MIHAI (CUI 4650570)
Furnizor / câștigător
SANZON SRL (CUI 34780318)
Cod CPV
92312130-1 · Servicii de divertisment prestate de ansambluri muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300 RON
Valoare atribuită
1.300 RON
Data publicării
25.04.2018 08:36
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
27.04.2018 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.300 RON

din 1.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.