Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Elaborare studiu fezabilitate(SF) si proiect tehnic (PT) pentru:Construire parcare str. Aleea Muncii
- Număr anunț
- DA20170506
- Autoritate contractantă
- Directia Administrarea Strazilor si Iluminatului Public (CUI 18115577)
- Furnizor / câștigător
- SET CONSTRUCT INVEST SRL (CUI RO31861132)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124.500 RON
- Valoare atribuită
- 124.500 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 15:47
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2018 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
124.500 RON
din 124.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro