Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Senzor masurare oximetrie cerebrala si somatica infant/pediatric >2.5 kg,
- Număr anunț
- DA20184024
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33170000-2 · Anestezie si reanimare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.750 RON
- Valoare atribuită
- 3.750 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 14:47
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2018 08:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.750 RON
din 3.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro